O nás

Založení naší firmy se datuje do roku 1998 od té doby jsme zrealizovali na stovky rekonstrukcí i nově vybudovaných střech a střešních konstrukcí společně z mnoha střešními doplňky které toto stavební odvětví nabízí a naši zákazníci požadují.

Spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritní a tuto skutečnost se nám po celá dlouhá léta fungování naší firmy daří beze zbytku naplňovat to nám také pomáhá při stálém rozvoji této společnosti.

Hlavní myšlenka při vzniku firmy byla zachovat a dále rozvíjet toto řemeslné odvětví s náležitou odpovědností a kvalitním vykonáváním tohoto krásného řemesla tak jak si naše střechy zaslouží.

Střecha je nejzákladnější částí našich domů a všech našich obydlí .

Činnost kterou se zabýváme je zaměřena na kompletní dodávky a realizace střešních plášťů a konstrukcí v maximálním rozsahu plnění pro úplnou spokojenost všech našich zákazníků

Provádíme pokrývačské,klempířské a tesařské práce,montáže střešních oken,vikýřů,pochůzných lávek, proti sněhových zábran včetně výškových prací za pomoci horolezecké techniky.

Nedílnou součástí jsou také montáže hromosvodů včetně revize
Zabýváme se výrobou a montáží pergol.

Naše služby poskytují nejen kompletní realizace střech novostaveb ale také rekonstrukce a opravy střešních plášťů a krovu starších budov na které nelze zapomínat.Stále se staví nové domy, moderní zástavby se rozšiřují a tisíce starších budov upadá v zapomnění .

Při rekonstrukci starších střešních konstrukcí nabízíme kompletní impregnaci vazby – krovu. Dále se také věnujeme památkovým objektům a kostelům.

Pro úplnost našich služeb vykonáváme zámečnické,truhlářské, drobné přípravné a dokončovací zednické práce. Pracujeme s veškerými dostupnými střešními krytinami jako jsou všechny druhy pálených i betonových krytin společně s nyní nabízeného širokého sortimentu plechových krytin.

Námi poskytované dodávky služeb samozřejmě zahrnují dodání veškerých zákazníky požadovaných materiálů v souvislosti s odvětvím kterému se věnujeme.

Snažíme se vždy vyplnit veškeré požadavky našich zákazníků v nejvyšší možné kvalitě společně s náležitou odborností,k tomu nám pomáhají dlouholeté zkušenosti v tomto řemeslném odvětví,osobní a zodpovědný přístup všech našich kvalifikovaných pracovníků.

Neváhejte nás kontaktovat rádi vám pomůžeme s vaší střechou starou či novou.